Opublikowano:

Podsumowanie projektu oraz koncert

Zapraszamy serdecznie na podsumowanie projektu Jesień z kulturą w Herbatece. Chcemy przedświątecznie spotkać się, napić dobrej herbaty i wysłuchać koncertu w swingującym klimacie. Wszystko po to, by odetchnąć i poczuć nadchodzącą atmosferę Świąt.

Wystąpi Noncoincidental DUO (duet nieprzypadkowy) czyli Ania Bratek (voc) oraz Norbert Pawlak (g). Będziemy mogli usłyszeć i wspólnie pokołysać się do standardów jazzowych, najpiękniejszych świątecznych piosenek oraz utworów znanych artystów takich, jak Stevie Wonder.

Anna Bratek – Kobieta śpiewająca i pracująca. Skończyła wokalistykę jazzową na warszawskiej ‚Bednarskiej’. Współzałożyła zespół KidBrown (Opole, Debiuty 2015), z którym wydała dwie płyty. Jest liderem alt-soulowego projektu – MÓW, gdzie oprócz śpiewu pisze teksty i tworzy muzykę. Udziela się również w projektach Praise Trio oraz chórze gospelowym „Z miłości”, a także dzieli się wiedzą wokalną wspierając poszukujących swojego głosu.

Norbert Pawlak – ukończył klasę gitary oraz muzykę kościelną na Lee University, Cleveland Tennessee. Na swoim koncie ma liczne koncerty w kraju i zagranicą (Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Luxemburg, Anglia, USA). Grał z Lee Jazz Big Band pod dyrekcją Alana Wyatta. Współpracował z chórem gospel „Campus Choir” oraz z zespołem Empowered w Cleveland, TN, USA, a także z zespołem „Praise trio”.Od wielu lat wspólnie z małżonką Anną prowadzą chór gospelowy „Z Miłości” oraz grupę „Gospel House Choir”, których są założycielami.

Zapraszamy! Wstęp wolny!
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację stolików.

Wydarzenie współfinansowane przez Gminę Mikołów.