Opublikowano:

Różne twarze kobiecości – warsztat

Warsztat „Różne twarze kobiecości” – to trzeci warsztat w ramach cyklu Jesień w Herbatece.

Warsztat będzie spojrzeniem do wewnątrz i na zewnątrz.

Wgląd w siebie metodami coachingowymi pozwoli wzmocnić poczucie własnej wartości, dostrzec pełnię swoich możliwości i potencjału, a także odpowiedzieć sobie na pytanie „Czego tak naprawdę chcę/potrzebuję?”.

Rozejrzenie się wokół pozwoli zaczerpnąć inspirację z aktywności innych kobiet. Popracujemy nie na przykładach gigantek, które często wydają się nieosiągalne (cóż, nie każda z nas będzie Marią Skłodowską-Curie czy Wandą Rutkiewicz), ale zwykłych – niezwykłych kobiet, takich jak my, funkcjonujących w różnych krajach, a przede wszystkim w Polsce, w tym na Śląsku.

A to po to, by pożyczyć od nich pomysły i metody i wykorzystać we własnym rozwoju!

Wstęp wolny! Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona (20 osób).

Aby dokonać zgłoszenia zadzwoń pod numer: 669 148 304 lub napisz maila podając swoje dane kontaktowe:
fundacja.herbateka@gmail.com

Wydarzenie współfinansowane przez Gminę Mikołów

Prowadząca – Agata Otrębska – trenerka, coach i menedżerka projektów. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Université du Québec oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Inicjatorka i menedżerka licznych projektów badawczych, szkoleniowych i rozwojowych, m.in. realizowanych w ramach Programów Ramowych UE i na zlecenie Banku Światowego.

Pomysłodawczyni i szefowa Projektu „Korba” – programu rozwoju młodych liderów i liderek w południowej Polsce. Dyrektorka dwóch edycji Festiwalu Rozwoju Osobistego Kobiet PROGRESSteron w Katowicach. Absolwentka programów Szkoły Liderów, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Ambasady USA i Departamentu Stanu USA dla liderów/liderek życia społecznego w Polsce.

Wiele lat pracowała w środowisku organizacji pozarządowych, w tym w Zarządzie Głównym Stowarzyszenia SIEMACHA – największej polskiej organizacji pracującej systemowo z dziećmi i młodzieżą. W ramach własnej działalności gospodarczej prowadzi szkolenia, warsztaty i coaching dla biznesu. Interesuje się edukacją demokratyczną oraz udziałem kobiet w życiu społecznym. Pasja – tańce uliczne.